Ohlasy po zápase Levice- Čierny Brod

31. 5. 2010

Komentár zo zápasu LEVICE – ČIERNY BROD

Pondelok, 31 Máj 2010 10:55
Domáci začali z ostra, keď v 2. minúte mal šancu Začka, ale prestrelil hosťujúcu bránu. V 11. minúte mali hostia obrovskú šancu, keď hráč Olvecký stál zoči voči domácemu brankárovi, ktorý sa vyznamenal. V 17. minúte strela Gašparoviča letela vysoko nad bránu domácich. V 21. minúte sa dobre uvoľnil pred šestnástkou Švec, vystrelil na hosťujúceho brankára, ktorý vyrazil s námahou na roh. V 24. minúte si na Pavlíkov center dobre nabehol Mlynár, ktorý prehlavičkoval súperovu bránu. V 41. minúte domáci predviedli peknú akciu po osi Špaňo Švec, ktorý odcentroval na Krenčana a ten strelou minul hosťujúcu bránu.

II. polčas:
V 49. minúte po pravej strane unikol Švec obrancovi hostí, prihral do šestnástky Mlynárovi, ktorý skóroval v páde na 1:0. V 61. minúte po samostatnej akcii Jakaba sa vyznamenal brankár hostí. V 73. minúte dobre vystrelil Švec, ale len do náručia brankára. V 74. minúte sa uvoľnil Jančo a jeho strela letela vedľa brány hostí. V 86. minúte z 35 metrov vystrelil Pavlík do spojnice hosťujúcej brány. V 88. minúte hostia zle zahrali ofsajd systém, kde sa rútil sám na bránu hostí Jakab, ktorého vybiehajúci brankár hostí zrazil na zem pred 16-ou, za čo videl červenú kartu. Domáci hráči si za predvedenú hru, hlavne v druhom polčase, víťazstvo úplne zaslúžili. O ten gól boli lepším mužstvom.